Декстроліт-500

Містить підсолоджувач.

Склад 1 пакетика: 0,75 г калію хлорид, 1,3 г натрію хлорид, 1,45 г натрію цитрат, 6,75 г глюкози безводної;

допоміжні речовини: калію ацесульфам (Е 950),  ароматизатор «Лимон», кремнію діоксид

Рекомендації до споживання: може бути рекомендований як – додаткове джерело електролітів та глюкози для відновлення водно-електролітного балансу, корекції кислотно-лужної рівноваги при станах, що супроводжуються недостатнім надходженням або підвищеною втратою рідини та електролітів, порушеннях діяльності шлунково-кишкового тракту, що супроводжується легким або середнім ступенем зневоднення, при теплових та фізичних навантаженнях, що призводять до інтенсивного потовиділення та втрати рідини та електролітів.

Глюкоза сприяє абсорбції солей, цитрати допомагають відкоригувати кислотно-лужний баланс. Готовий розчин має знижену осмолярність, що становить 235 – 255 мОсм/л та рH слабко лужна, що відповідає рекомендації ВООЗ. Це забезпечує оптимальне всмоктування та розподіл води, електролітів і глюкози.

Застосовується під наглядом лікаря.

Спосіб приготування:

Декстроліт 500 – вміст 1 пакетика розчинити в 0,5 л охолодженої до кімнатної температури води. Розчин не можна підсолоджувати.

Спосіб вживання

Легке та помірне зневоднення: доза залежить від маси тіла і міри зневоднення та становить 50-100 мл розчину на кг маси тіла.

Дорослим та дітям від 3 років при легкому та помірному зневодненні розчин слід приймати відповідно до даних, наведених у таблиці:

Об’єми розчину  для приймання при зневодненні
Маса тіла11-15,9 кг16-29,9 кг>30 кг
Мл розчину800-12001200-22002200-4000

Доцільно приймати розчин кімнатної температури, невеликими порціями, при необхідності використовуючи наприклад, чайну ложку. Об’єм рідини треба збільшувати поступово, залежно від чутливості. Швидке застосування безпечне, але є вірогідність виникнення блювання.

Під час використання розчину можна вживати інші рідини, але необхідно уникати рідин, що містять багато цукру, тому що висока концентрація цукру може посилити діарею.

Перед застосуванням перевірити цілісність пакування, при порушенні герметичності використання забороняється.

Термін вживання: застосовують до зникнення проявів зневоднення або для попередження його виникнення, але не більше 24-48 годин без консультації лікаря.

Протипоказання. Дітям до 3 років. Вагітність та період лактації. Не вживати при індивідуальній чутливості до компонентів. В разі порушення толерантності до глюкози застосовувати під ретельним контролем лікаря.

Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Курс застосування визначає лікар індивідуально.  Не є лікарським засобом.

Форма випуску: по 10,7 г порошку у пакеті; по 20 пакетів у картонній коробці

Умови зберігання. Зберігати у сухому місці при температурі від 5С до 25С в закритій оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки.