Інструкція Колагенор

КОЛАГЕНОР

ХОНДРОПРОТЕКТИВНИЙ ПИТНИЙ КОМПЛЕКС

з підсолоджувачем

ТУ У 10.8-41038549-005:2019

Склад 15 мл містить: глюкозаміну сульфат — 1500 мг, колаген гідролізований — 1200 мг, хондроїтину сульфат — 500 мг, метилсульфонілметан (МСМ) — 400 мг, екстракт верби білої (стандартизований екстракт 15% саліцилу) – 50 мг.

Допоміжні речовини: вода очищена, фруктоза, лимонна кислота (Е330), карбоксиметилцелюлоза (Е466), натуральний ароматизатор апельсин/мандарин, калію сорбат (Е202), натрію бензоат (Е211), калію ацесульфам (Е950).

Рекомендації до споживання: може бути рекомендований як — додаткове джерело біологічно активних речовин що сприяють комплексному відновленню хрящової тканини та нормалізації функціонування опірно-рухового апарату.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Спосіб застосування та дози. Дорослим рекомендовано вживати по 15 мл один раз на добу під час прийому їжі, але уникати прийому ввечері, перед сном. Перед застосуванням добре струсіть, а після відкривання зберігайте його у холодильнику.

Термін вживання рекомендований курс прийому не менше 3 місяців з перервою на 1 місяць, за необхідністю курс повторюють 2-3 рази на рік. Курс застосування визначає лікар індивідуально. 

Застереження. Не застосовується при гострому болю. У рідких випадках спостерігаються шлунково-кишкові розлади. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання. Діти, вагітність та період лактації, підвищена чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО. 

Форма випуску.

КОЛАГЕНОР ХОНДРОПРОТЕКТИВНИЙ ПИТНИЙ КОМПЛЕКС –15 мл в пакетах з полімерного матеріалу в картонній коробці № 14.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °С.