Ізікс гель

Склад: 1 пакет містить кремнію діоксид – 2 г, інулін – 0,5 г.
Допоміжні речовини: кислота лимонна, натрію бензоат, калію сорбат, гліцерин, карбоксиметилцелюлоза, вода очищена, ароматизатор «банан».

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело кремнію діоксиду та інуліну для нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, особливо при зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей. Сприяє нормалізації обміну речовин, нормалізації мікрофлори в шлунково-кишковому тракті та виведенню токсичних речовин із організму. Має детоксикаційні властивості.

Спосіб вживання: дорослим та дітям від 12 років по 1 пакету 3-4 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років – по ½ пакету в 2-3 рази на добу. Вміст пакету випити та запити достатньою кількістю води.

Термін вживания: 7-10 днів. За необхідності вживання повторити.

Застереження: не перевищувати рекомендовану денну кількість. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не вище ніж 75 %.

Форма випуску: гель для перорального застосуванняв у пакетах з комбінованого матеріалу.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Строк придатності: 2 роки.